• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Ahrida Sinagogu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul transfer ile siz de Fatih’te bulunan bu tarihi yapıyı gezebilirsiniz. Farklı illerden İstanbul’a yapılacak transfer hizmeti sayesinde, İstanbul’un pek çok noktasını gezebilirsiniz. Transfer hizmetimizde amacımı sizlere kusursuz bir yolculuk sağlamak. Bunun için gerekli önlemlerin alınması ve profesyonel hizmetin ulaştırılması ile hareket ediyoruz. İstanbul transfer sayesinde İstanbul’da tarihi yerleri, müze ve camileri gezebilirsiniz.

Ahrida Sinagogu Transfer Hizmeti

Transfer hizmetinden faydalanmak, Ahrida Sinagogu transfer ile olduğunda tarihi yerleri gezme fırsatı bulacaksınız. İstanbul’un her noktası için hizmetimiz geçerlidir. Hem güvenli hem de konforlu bir hizmet sunmak açısından gerekeni en iyi şekilde yapıyoruz. Transfer hizmetimiz öncesinde araçlarımızın dezenfekte edilmesini sağlayarak, sağlıklı yolculuk hizmeti veriyoruz. Taleplerinizin tek tek gerçekleşmesi ile müşteri memnuniyeti sağlanıyor.

Yol boyunca sınırsız kullanabileceğiniz internetiniz olacak. Ayrıca içecek servisi de yapılacak. Şoför ile konuşarak istediğiniz zaman mola talep edebilirsiniz. Bu sayede hem güvenli hem de rahat bir şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Ahrida Sinagogu Tarihi

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Balat semtinde yer alan Ahrida Siagogu tarihi nedir? Bakıldığında 15. Yy da yapılmış ve son derece eski bir yapıt olduğu görülür. İstanbul’daki en geniş kapasiteli sinagog olduğunu söyleyebiliriz. Romanyotların sefaradların altında asimile olmaları ile Seferad sinagogu haline gelmiş olduğu da bilinir. Tuğla ve yığınla inşa edilmiş olduğu biliniyor. Siz de gezinizi mutlaka bu alanda da yaparak keyifli bir İstanbul gezisine dönüştürebilirsiniz. Hemen hemen her önerilen alanda mutlaka yer alarak tarihi gezi olmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul’da gezilecek olan tarihi ve büyüleyici yerleri unutmayın.

Ahrida Sinagogu Transfer İletişim

Hizmetimiz kapsamında ulaşım son derece kolay olacak. Daha az yorulacağınız, daha memnun kalacağınız bir şekilde transfer hizmetinden faydalanmanız sağlanır. Ahrida sinagogu transfer hizmetinden hemen faydalanarak, güvenli ve avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. Talep etmeniz gereken transfer hizmetini, +90544 642 8060 numarasından ulaşarak öğrenebilirsiniz. Size sunulacak olan detayların ardından uygun zaman diliminin belirlenmesi ile en iyi şekilde hizmetten faydalanmanız da sağlanacaktır. Hemen iletişime geçerek, güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım