• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
AIRPORT TRANSFER

Airport Transfer araç kiralama çalışmalarımızla, indiğiniz havalimanından ulaşmak istediğiniz adrese ve dilediğiniz noktadan havalimanlarına, keyifli ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Airport Transfer, özellikle tatil dönemlerinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Tatil beldelerine gidecek olan yolcularımızın pek çoğu aktarmalara takılmadan, servis beklemeden şehir trafiğinde, tek araçla istediği merkeze ulaşmak istemektedir. Şoförlü transfer aracı kiralama tamamen esnek bir ulaşım şeklidir. Müşterilerimiz saat kaçta, hangi konumda olacaklarını ve gideceği noktayı rezervasyon yaptırırken belirler. Firmamız sizlere, 7/24 şoförlü araç kiralama fırsatı verir. Sınırsız ve güvenli ulaşım için yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.

Uygun Fiyat Güvencesi İle VIP Airport Araç Kiralama

Tatil sezonlarında artan ulaşım fiyatlarından şikayetçiyseniz, “her zaman en iyi fiyatı sunma politikası” ile hareket eden VIPORT TRANSFER firmamızı tercih edebilirsiniz. Sektörde 15 yıllık bilgi ve deneyime sahip firmamız, en güncel araçları sizlere makul fiyatla sunma gayreti ile hareket etmektedir.

Covid 19 Seyahat Kurallarına Uygun Ulaşım

Airport Transfer araçlarımız, siz müşterilerimizin sağlığını korumak için günlük, aylık ve haftalık bakımlardan geçmektedir. Araç bölmelerimizde, öncelikle sizin açacağınız ambalajlarda maske ve dezenfektanlar bulundurulur. VIPORT TRANSFER firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen resmi hijyen belgesine sahiptir. Şoförlerimiz ile aranızda bölmeler araçlarımızda yer almaktadır. Tüm personelimiz maske ve mesafe konusunda hassasiyet göstermektedir. Pandemide seyahat belgesi ve izin gibi konularda müşteri hizmetlerimizden kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

İstediğiniz Seyahat Rotası İle Yolculuk Özgürlüğü

VIP şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanıyorsanız, istediğiniz noktaya nereden gideceğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Şehirler arası seyahatlerde de, yolculuk rotanızı görmek istediğiniz yerlere göre belirleme ayrıcalığına sahipsiniz. Araçlarımız canlı trafik kontrol uygulamaları ile merkezimizle irtibat halinde olacaktır. Dilerseniz şoförlerimizin, trafik durumuna göre sizlere sunduğu alternatif rotalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Airport Transfer İçin En Lüks Transfer Araç Filosu

Firmamızda, günümüzün sevilen VIP aracı Mercedes Vito başta olmak üzere, pek çok lüks araç bulunmaktadır. Farklı sayıda kişiye hitap edecek seçeneklere sahip filomuzdan istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Araçlarımızda navigasyon, WiFi, televizyon, oyun ve dijital yayın platformları bulunmaktadır.

Airport Transfer hizmetimizde, sizlere eşlik edecek olan şoförlerimiz lisanslıdır ve yabancı dile hakimdir. Yurtdışından gelecek konuklarınızın güvenli ve keyifli yolculuğunun garantisi de, yine deneyimli firmamız VIPORT olacaktır.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım