• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Anadolu Hisarı Nerede?

İstanbul transfer sayesinde, İstanbul’a ulaşım çok kolay. Farklı illerden taleplerinizi sunabilir, İstanbul’a VIP araç ile gelebilirsiniz. Hizmetimiz kapsamında gezebileceğiniz, İstanbul’un tarihi dokusunu yaşayabileceğiniz pek çok yer var. Anadolu Hisarı da bunlardan biri. Tarihi dokusu, gezilecek olan yerleri ve farklı mekanları ile her yıl binlerce turisti ağırlıyor. İstanbul transfer hizmeti sayesinde, siz de bu hizmetten hemen faydalanabilir. Sorunsuz bir şeklide bir yerden bir yere gitmenin daha hızlı ve kolay olmasını sağlayabilirsiniz.

Anadolu Hisarı Transfer Hizmeti

Transferi nasıl yapıyoruz? Öncelikle Anadolu Hisarı transfer hizmetimiz kapsamında sunduğumuz seçeneklerimiz var. Ne zaman hizmet talep ettiğiniz, tarih ve diğer kriterler üzerinden transfer hizmetinden faydalanmak mümkün. Hemen sizin için oluşturulacak olan seçeneklere göre hareket ederek transferi netleştirin. Araçlarımız Mercedes VIP olarak sizlere sunuluyor. Ayrıca araç kullanımı öncesinde yapılacak olan dezenfekte işlemi sayesinde, sorunsuz bir şekilde yolculuğunuz gerçekleşiyor. Hem güvenli hem de avantajlı bir şekilde transfer hizmetinden faydalanmış oluyorsunuz. Sunulan bu hizmet sayesinde ulaşımın ne kadar rahat olduğunu göreceksiniz.,

  • Yolculuk sırasında içecek servisi
  • Ücretsiz internet
  • Dilediğiniz zaman mola
  • Ve VIP araçlar sizlere sunuluyor.

Anadolu Hisarı Tarihi

Peki, Anadolu Hisarı tarihi nasıl? Bakıldığında Anadolu Hisarı’nın 7.000 metrekarelik bir alan üzerinde, Boğazın en dar noktası olan 660 metre mesafesinde olan bölgesine 1395 yılında yapılmıştır. Oldukça eski bir yapı olmasından dolayı, mutlaka görmeniz gereken yerler arasında. Anadolu Hisarı iç ve dış kale ile bu kalelerin surlarından oluşmaktır. Surların üç metre kalınlığında oldu bilinmektedir.  Anadolu Hisarı İstanbul’dan sonraki döneminde eski önemini yitirmiş olsa da günümüzde çok sayıda turistin ziyaret ettiği bir yer olmuştur.

Anadolu Hisarı Transfer İletişim

Transfer hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken +90544 642 8060 verilen iletişim numarasından bizi aramak. Ekibimiz ile iletişime geçerek hemen istediğiniz zaman dilimi içinde İstanbul’a transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz konum hakkında bilgi vermeniz halinde, sorun yaşamadan VIP araçlar ile ulaşım sağlanacaktır. Anadolu Hisarı transfer hizmetimizden faydalanmak adına hemen iletişime geçebilirsiniz. Seçim sizin.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım