• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
At Meydanı (Hipodrum) Nasıl Gidilir?

İstanbul transfer ile At Meydanı ulaşımı çok kolay. İstanbul’a farklı illerden transfer hizmeti alabilir, şehirde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Tarihi yapılar arasında olan At Meydanı da gezmeniz gereken yerler arasında olmalıdır. Hipodrum Fatih’te bulunuyor. Gezilecek yerler arasında olan At Meydanı tarihte yaşanan olaylar nedeni ile de çok sayıda kişinin ilgisini çekmiştir. Her yıl çok sayıda turistin ziyaret ettiği yerlerden biridir. İstanbul transfer hizmeti sayesinde siz de İstanbul’a ulaşım sağlayarak gezinizi yapabilirsiniz.

At Meydanı (Hipodrum) Transfer Hizmeti

Transfer hizmetimizden faydalanarak Hipodrum’u gezebilirsiniz. Hizmetimizde tercih edilen araçlar Mercedes olup, VIP olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen güvenli ve profesyonel şekilde hizmet almanızı sağlayacak olan ekibimiz, memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bakıldığında İstanbul’da ulaşım konusunda sorun yaşamamak adına At  Meydanı transfer hizmeti ile hareket etmek en doğru seçim olarak görülür. Yolculuk sırasında sizin için sunulacak olan içecek servisi ve ücretsiz internet hizmeti de bulunmaktadır. Bunları göz önünde bulundurarak siz de hemen hizmetten faydalanabilirsiniz.

At Meydanı (Hipodrum) Tarihi

At Meydanı 10.yy a kadar şehrin en önemli merkezi olarak kullanılmıştır. 1204 yılında ise kanlı bir savaş yaşanmıştır. Bu meydanda yaşanan kanlı savaş, Latin istilası ile birkaç kez yıkılmıştır. Burada bulunan heykeller bu arbade sırasında çalınarak yurtdışına kaçırılmıştır. Bugün ise Venedik’te San Marko Meydanı’ndaki katedralde sergilenmektedir. 4 bronz at bugün Firuz Ağa Cami tarafında girişin üzerinde olan heykeller, o savaş döneminde alınıp götürülmüştür.

At Meydanı (Hipodrum) Transfer İletişim

Her sokağında ayrı bir tarihi eser, ayrı bir hikayesi olan İstanbul’u gezebilirsiniz.  Gezmek için son derece iyi bir seçim olacak. Transfer hizmeti sayesinde ise gezinizi çok daha konforlu bir hale getirmiş olacaksınız. Geziniz sırasında memnun kalacağınız şekilde hareket edilerek, talepleriniz gerçekleştirilecektir. Şoför istediğiniz zaman mola vererek, istediğiniz zaman da yolculuğa devam edecektir. At Meydanı transfer hizmeti için iletişim numarası +90544 642 8060 şeklindedir. Hemen siz de iletişime geçerek, bir yerden bir yere daha hızlı ve konforlu gitmek için VIP araç hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz bir hizmet sunulmakta.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım