• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Ayasofya Transfer Hizmeti

İstanbul transfer ile Ayasofya’ya gidebilirsiniz. İstanbul’da bulunan Ayasofya, yapılan son düzenleme ile ibadete açılmıştır. Hem tarihi yapıyı gezmek hem de ibadet etmek mümkün. Sizin için sunduğumuz transfer hizmetinde, istediğiniz konumdan transfer hizmetini başlatma şansımız var. Transfer ile İstanbul’da bir yerden bir yere gitmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. İstanbul transfer ile hemen siz de Ayasofya ve diğer tarihi yerleri gezin.

Ayasofya Transfer Hizmeti

Transfer hizmetimiz VIP araçlar ile gerçekleşmektedir. Yolculuğun yorgunluğunu size ulaştırmadan, mümkün olan en yüksek hızda hizmet veriyoruz. Deneyimli olan personellerimiz ile Ayasofya transfer hizmeti size ulaşmış oluyor. Güvenli bir hizmet, avantajlı seçenekler ve çok daha fazlası sizlere ulaşıyor. Dilediğiniz zaman bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Dezenfekte edilen araçlarda yolculuk yapacaksınız.

Araçların öncesinde dezenfekte edilmesi sağlanıyor. Bu sayede oluşabilecek olan sağlık sorunlarının da ortadan kalkması mümkün oluyor. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılan hizmetimizi değerlendirin.

Ayasofya Tarihi

Ayasofya 532 ile 537 yılları arasında inşa edilmiştir. Oldukça eski bir yapı olmasından dolayı her yıl binlerce turisti ağırlayan eserdir. İstanbul’un tarihi yarımadasındaki eski şehir merkezinde inşa ettirilmiş olan bazilika planlı patrik katedralidir. 1453 yılında ise İstanbul’un Osmanlılar tarafından fethi ile Fatih Sultan Mehmet tarafından camiye dönüştürülmüştür. Günümüzde de ibadete açılması ile yerli turistler tarafından da son derece yaygın olarak ziyaret edilmektedir. İstanbul’un en çok ziyaret edilen yerleri arasında bulunmaktadır.

Ayasofya Transfer İletişim

Hizmet almak istemeniz halinde, tarihi eserleri gezmek, İstanbul’a ulaşmak gibi amaçlarınız için hemen iletişine geçerek taleplerinizi sunabilirsiniz. Güvenli bir şekilde sunulacak olan hizmetimizde, mümkün olan en uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Ayrıca direkt olarak sunulacak olan hizmet sayesinde, konfor da sağlanmış olacaktır. Güvenli ve konforlu bir hizmet için gereken en iyi şekilde yapılmaktadır. Ayasofya transfer hizmetinden faydalanmanızı sağlayacak olan ekibimiz, zaman hakkında bilgi vermeniz halinde hemen gerekeni yapacaktır. Ayasofya transfer için +90544 642 8060 numarasından hemen iletişime geçebilirsiniz.

Anında iletişime geçerek talep etmiş olduğunuz transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım