• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Çemberlitaş Transfer

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan İstanbul transfer hizmetinden hemen faydalanarak, siz de anında ulaşımı gerçekleştirin. İstanbul’un tarihi yerlerine olan transfer hizmetimiz ile memnun kalacağınız bir şekilde hizmet ulaştırılır. Yolculuğunuz boyunca deneyimli şoför, VIP araçlar ve diğer servis seçenekleri ile hizmet alacaksınız. Tarihi yerlere ulaşmak, İstanbul içinde bir yerden bir yere gitmek zor olduğundan hizmetimizden faydalanarak güvenli ve konforlu hale getirebilirsiniz. İstanbul transfer hizmetinden faydalanarak Çemberlitaş’ı gezebilirsiniz.

Çemberlitaş Transfer Hizmeti

Sizlere sunmuş olduğumuz transfer hizmetinde, mümkün olan en kısa süre içinde ulaşım sağlanır. Etrafında gezebileceğiniz farklı alanlar da yer almaktadır. Çemberlitaş transfer hizmeti sayesinde, direkt olarak ulaşım sağlanır. Deneyimli olan şoförler ile yolculuğunuzu yapacaksınız. Bu yolculuk boyunca içecek servisi, dilediğiniz zaman mola verme gibi hizmetler de olacak.Aynı zamanda yolculuğa başlamadan önce araçların ilaçlanması sağlanıyor. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamak son derece önemli olduğundan güvenle hizmet vermekteyiz.

Çemberlitaş Tarihi

Çemberlitaş gezinizde sizi büyüleyecek pek çok şey olacak. Yüzlerce yıllık tarihi olan İstanbul’da her tarihi eser insanları büyülüyor. Osmanlı Devleti’nin egemenliğinde olan Bizans ve öncesinde kalan tüm eserlerin çoğu tahrip edilmesine rağmen, Çemberlitaş korunmayı başarmıştır. 3 metre çapında bilezikler ile birbirine bağlanmış olan 3 ton ağırlığında 8 adet sütundan oluşan bir yapıdır. 1 adet kaideden meydana gelmektedir. Çemberlitaş 1453 yılından sonra İstanbul’un fethi ile sütunda bulunan haccın kaldırılması ile korunmaya devam etmiştir. Aynı zamanda Sultan II. Mahmut tarafından ise sütunun etrafına demir sarılmıştır. Bugün ki halini de bu şekilde almıştır.

Çemberlitaş Transfer İletişim

Dilerseniz tarihi yapıya olan yolculuğunuzda hizmet alabilirsiniz. Daha kısa süre içinde ulaşım sağlamak ve memnun kalacağınız konforlu bir hizmet almak açısından avantaj sağlayabilirsiniz. Hem güvenli hem de hızlı bir hizmet sizlere ulaştırılıyor olduğundan İletişime geçmek ve transfer talep etmek için numaramız +90544 642 8060 şeklindedir. Hemen iletişine geçerek bizi arayabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir yolculuk için sunulan hizmetimizden faydalanmak çok kolay. Tarih bildirmeniz yeterli olacaktır. Anında hizmet sunuyoruz.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım