• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Fener Rum Patrikhanesi Nerede?

İstanbul transfer sonrasında gezebileceğiniz yerler arasında olan Fener Rum Patrikhanesi, son derece keyifli bir gezi olacak. İstanbul’da tarihi yapıları gezmek belki de ilk yapılması gerekenler arasında. Büyüleyici yapıları sayesinde sizi etkilemeyi başarıyor. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde siz de hem keyifli hem de eğlenceli bir gezi yapın. İstanbul transfer ile dilediğiniz gibi İstanbul sokaklarında dolaşın. Peki, hizmetimizden faydalanmanız ile ne gibi avantajlar elde edeceksiniz? İşte detaylar…

Fener Rum Patrikhanesi Transfer Hizmeti

İstanbul’a ulaşmak ve gezmek için en kolay yol VIP hizmetimizdir. Çünkü hem zaman kaybetmemenizi hem de rahat bir yolculuk yapmanızı hedefliyoruz. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz. Fener Rum Patrikhanesi transfer hizmetimiz sayesinde, İstanbul’da doyasıya gezme şansınız olacak. Dilerseniz hemen siz de bu alanda keyifli zaman geçireceğiniz şekilde transferin gerçekleşmesini sağlayın.

Transfer öncesinde araçlarımız ilaçlanıyor. Yani dezenfekte edilen araçlarda sağlıklı bir yolculuğun maksimuma çıkarılması desteklenmekte. Bunun yanı sıra içecek servisi, araçta sizin istediğiniz kişi sayısının olması, aracın dilediğiniz zaman durması gibi pek çok avantajlarınız var. Mutlaka bunları değerlendirip sunduğumuz hizmetten faydalanın.

Fener Rum Patrikhanesi Tarihi

Fatih Rum patrikhanesi gitmeniz gereken yerler arasında. 1453 yılında İstanbul’un fethinden sonra gayrimüslim toplumların yaşayışına dair düzenlemeler yapılmış bu da Fatih’in fermanına bağlanmıştır. Bu sayede Fener Rum Patrikhanesi gibi Rum Ortodoks patrikhanelerinin varlığı da resmi bir statü kazanmıştır. Rum Kilise ve adetlerinin onlara uygun şekilde yapılması sağlanmıştır. Bu yapı da tam olarak onların geleneklerini simgelemektedir. Mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır.

Fener Rum Patrikhanesi Transfer İletişim

Dilerseniz siz de tarihi yerleri gezmek ve bunun İstanbul’a en kolay şekilde ulaşarak olmasını sağlamak açısından tercihinizi yapabilirsiniz. Hizmetimizden faydalanmanız halinde, memnun kalacağınız bir yolculuk sizleri bekliyor olacak. Bunun için yapmanız gereken; transfer +90544 642 8060 telefon numarasından hemen ulaşımı sağlamak. Avantajlı olacağınız, memnun kalacağınız bir transfer hizmeti sunuyoruz. İstanbul transfer hizmeti kapsamında ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Avantajlı ve detaylı hizmet sizlere sunuluyor. Seçim tamamen sizin.

 

 

 

 

                                                                                                                           

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım