• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Galata Kulesi Transfer

İstanbul transfer ile İstanbul’a ulaştıktan sonra ilk gitmek isteyeceğiniz yerlerden biri Galata Kulesi olacak. Efsaneleri ve etkileyici görünümü ile çok sayıda kişinin uğrak yeri. Ayrıca Galata Kulesi’nden izleyeceğiniz eşsiz bir manzara da olacak. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinden bulunan tarihi kule, etrafıyla da ünlenmiştir. Sokakları, caddeleri hem meşhur hem de çok güzeldir. İstanbul transfer ile siz de ulaşımı sağlayarak sonrasında güvenli şekilde gezinizi yapabilirsiniz.

Galata Kulesi Transfer Hizmeti

İstanbul’u gezmek için en doğru seçim, ilk olarak ulaşımın konforlu olması. Rahat bir şekilde ulaşımı sağladıktan sonra, güvenle gezeceksiniz. VIP araçlar ile ulaşımı sağlıyoruz. İstediğiniz konumdan, Galata Kulesi transfer hizmeti almanız mümkün. Tamamen dilediğiniz gibi hareket ederek, memnun kalacağınız şekilde ulaşarak transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Anında transfer;

Taleplerinizi sunmanızın ardından uygulanan tarihle ilgili ayarlama yapılır. Bu tarihte transfer edilirsiniz. Ancak bunun dışında direkt olarak transfer hizmeti kapsamında, yol boyunca içecek servisi, sınırsız internet de olacaktır. Araçlarımız her yolculuk öncesinde dezenfekte edilerek size tamamen güvenli bir hizmet verilmektedir.

Galata Kulesi Tarihi

Galata Kulesi tarihi ise oldukça eskiye dayanır. 1348 yılında tamamlanmıştır. 62,5 m uzunluğundadır. 8.katı yani en üst kart 40,04 metredir. Malzemesi taştır. 1453’te İstanbullular tarafından alınan İstanbul, tahrip edilmiştir. II. Mehmed’in fermanıyla birlikte tahribatlar durdurulmuştur. Tahrip edilen kısım ise yeniden inşa edilmiştir. Günümüze kadar yapılan pek çok onarım ile tamamen iyi görünmesi de sağlanmıştır.

Galata Kulesi Transfer İletişim

Transfer hizmetinden faydalanarak siz de İstanbul’da pek çok noktayı gezebilirsiniz. Hem keyifli bir gezi olacak hem de son derece konforlu bir gezi olacak. Buna dikkat etmeniz halinde keyif alacağınız bir gezi yapmak için transfer hizmetinden faydalanın. Hizmet talep etmek çok kolay. Hemen transfer rezervasyonu için verilen +90544 642 8060 telefon numarasını kullanarak ekip üyelerimiz ile iletişime geçin. Hızlı bir şeklide kurulacak olan bağlantının sonunda detaylı bilgi alacaksınız. Galata Kulesi transfer hizmeti sizlere hemen ulaştırılıyor olacak. Güvenli ve sorunsuz bir hizmet avantajlı şeklide sizlere ulaştırılıyor olacak.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım