• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
HAVALİMANI TRANSFER

Havalimanı Transfer araçları, kaliteyi ve güveni doyasıya hissedebileceğiniz modeller arasından seçilmektedir. Mercedes Vito Transfer aracı başta olmak üzere, popüler VIP araç modelleri firmamız güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.

Havalimanı Transfer araç kiralama hizmetimizle, istediğiniz konuma, dilediğiniz rota üzerinden ulaşma şansı bulabilirsiniz. Seyahat dönemlerinde havalimanlarından şehir içine ve arzu edilen adresten havalimanlarına ulaşım konusu oldukça önemlidir. Yoğun trafik ve aktarmalar, yolculuk yapma keyfini insanların elinden almaktadır. Üstelik taksi arama veya servis saati bekleme, seyahat edeceklere çok zaman kaybettirmektedir.

VIPORT firması, transfer aracı veya şoförlü VIP araç kiralama alanında 15 yıllık bilgi ve deneyime sahiptir. Tüm personelimiz VIP taşımacılık alanında firmamız tarafından eğitime tabi tutulmaktadır. Lisanslı ve güler yüzlü şoförlerimizle güvenle yolculuk edebilir, size uygun rotalardan birini seçme fırsatı bulabilirsiniz.

Telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.

Yolculuk Rotanızı Kendiniz Belirleyin

Havalimanı transfer veya şehirler arası yolculuk gibi ihtiyaçlarınızda, ulaşacağınız noktaya gidilecek rotayı kendiniz belirleyebilirsiniz. Bazı yolcularımız gidecekleri güzergah üzerinde belirli yerleri görmek isteyebilir. Bunun yanında, hızlı ve güvenli seyahat için şoförlerimizden alternatif rota talep edebilirsiniz. Tüm araçlarımız merkezimizle bağlantılı olarak çalışmaktadır. Yoğun trafik veya yol çalışması gibi güncel bilgiler hakkında araçlarımıza anında bilgi gönderilmektedir.

Korona Tedbirlerine Uygun Seyahat

Covid 19 seyahat tedbirlerine uygun bir şekilde, tüm araç modellerimiz düzenli temizlik işleminden geçmektedir. Bakımlar günlük, haftalık ve derin dezenfekte işlemleri ile aylık olarak yapılır. Şoförlerimiz maskeli ve sizden bölme ile ayrılmış durumdadır. Yedek maske ve dezenfektanlar, önce sizin açabileceğiniz ambalajları ile araç bölmelerimizde bulunmaktadır. Sağlıklı seyahat ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen resmi hijyen belgelerimiz mevcuttur.

Dijital Donanıma Sahip Keyifli Araçlar

Güvenliğiniz ve konforunuz en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Araçlarımız sarsıntı ve ses geçirmez olarak tasarlanmıştır. Eşya koyabileceğiniz bölmeler, katlanır masalar ve eşya bölmeleri vardır. Televizyon, oyun platformları, navigasyon sistemleri, dijital yayın platformları, ses sistemleri ve kablosuz internet gibi imkanlarla yolculuğun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Havalimanı transfer için sayfamız üzerinden yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım