• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Haydarpaşa Tren Garı

İstanbul transfer sayesinde, İstanbul’a çok sayıda ilden VIP şekilde gelme şansınız oluyor. Hizmetimiz kapsamında yolculuğunuz son derece konforlu şekilde tamamlanır. Araçlarda sadece sizin olmanız, araçların kullanılmasından önce mutlaka dezenfekte edilmesi gibi işlemler ile sağlıklı bir hizmet sunuyoruz. Güvenli ve avantajlı olan hizmetimiz sayesinde İstanbul’da gezilecek yerlerin hemen hemen tamamını gezebilirsiniz. İstanbul transfer ile konforlu bir yolculuk sizlere ulaştırılıyor.

Haydarpaşa Tren Garı Transfer Hizmeti

Tren garı transfer hizmetinden faydalanarak hem gezi yapabilir hem de çevredeki yerleri ziyaret edebilirsiniz. Haydarpaşa tren garı transfer VIP araçlar ile oluyor. Aynı zamanda yolculuğunuz sırasında ne zaman isterseniz mola verilmesi imkanı tanınıyor. Ücretsiz internet hizmetinin de olduğu araçlarımızda yolculuğunuzun en güzel şekilde geçmesi için gerekeni yapıyoruz. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde transfer hizmetini sunuyoruz.

  • Araçların dezenfekte edilmesi
  • Araçlarda içecek servisi
  • Ücretsiz internet
  • Yolculuk sırasında dilediğiniz zaman mola

Şartları ile son derece keyifli bir yolculuk yapacaksınız. Yolculuklarda kullanılan araçlar ve deneyimli şoförler ile güvenliği sağlıyoruz. Tamamen memnun kalacağınız bir hizmet için hemen iletişime geçerek İstanbul transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Haydarpaşa Tren Garı Tarihi

Haydarpaşa Tren Garı neden bu kadar önemli? Bakıldığında İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde yer alan eski tren istasyonu olduğu görülüyor. Günümüzde TCDD 1.bölge müdürlüğüne ev sahipliği yapıyor. 1872 yılında açılışı gerçekleşmiş olan tren garı 24 Temmuz 2014 yılında tamamen kapatılmıştır. Haydarpaşa Gar Sokak, Rasimpaşa Mahallesi’nde bulunan gara ulaşım transfer hizmetimiz ile son derece kolay şekilde gerçekleşmekte.

Haydarpaşa Tren Garı Transfer İletişim

Dilerseniz hizmetimizden faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Transfer hizmeti almanız için oluşturduğumuz iletişim numarası +90544 642 8060 şeklindedir. Hemen siz de bu telefon numarasından bağlantı kurarak hizmet alabilirsiniz. Güvenli, hızlı bir hizmet vermek üzere ekip üyelerimiz görevlendirilmiştir. Transfer saati, nereden nereye olacağı gibi bilgilerin netleşmesi ile hizmet sizlere ulaştırılır. Haydarpaşa tren garı transfer hizmeti için hemen siz de iletişime geçin ve hizmet talep edin.

Güvenli ve konforlu yolculuk yapmanız sağlanıyor.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım