• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Heybeliada Ruhban Okulu Transfer

İstanbul transfer ile İstanbul’un en güzel adalarına geçme şansınız olacak. Adaları gezmek, temiz hava almak ve doğa ile iç içe olmak mümkün. Adalar son derece turist çeken, doğal güzelliği ile dillerde dolanan yerlerdir. Aynı zamanda elbette adalarda yer alan tarihi yerler, okullar, kiliseler de en çok dikkat çeken yerler arasında. İstanbul transfer hizmetinden faydalanmanız durumunda, bu alanda gezinizi de keyifle yapma şansınız olacak. Transfer hizmetimiz farklı noktalardan en hızlı şekilde İstanbul’a olmaktadır. Siz de bu hizmetin konforundan faydalanarak hemen talep edebilirsiniz.

Heybeliada Ruhban Okulu Transfer Hizmeti

 Transfer araçlarımız VIP’dir. Aynı zamanda araçların transfer öncesinde ilaçlanması sağlanır. Bu sayede güvenli ve sağlıklı bir yolculuk sizlere ulaştırılmış olur. Güvenli bir şekilde hizmetten faydalanmanız sağlanır. Aynı zamanda yol boyunca içecek servisimiz olacaktır; bununla beraber dilediğiniz zaman mola verebilirsiniz. Aracımız duracaktır. Dilerseniz sizin için sunulan bu hizmeti hemen değerlendirebilirsiniz. Heybeliada Ruhban Okulu transferi sayesinde, siz de hemen dilediğiniz gibi İstanbul’u, adaları gezme şansı bulacaksınız. Keyif alacağınız bir gezi olması tamamen sizin elinizde. Gezebileceğiniz yerleri belirleyerek, bir rota yaparak keyifli yolculuk edebilirsiniz.

Heybeliada Ruhban Okulu Tarihi

Heybeliada Ruhban Okulu bakıldığında özel yüksekokul olduğunu göreceksiniz. Adanın Kuzeybatı’sına konumlandırılmıştır. Adada Ümit Tepesi’ndedir. Atina Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden sonra burada kurulan ilk akademik okuldur. 1844 yılında din adamı yetiştirmek üzere okul faaliyete geçmiştir. 1923 yılına kadar Yüksek Ortodoks Teoloji Okulu adını taşımaktadır. Sonrasında ruhban okulu olarak anılmaya başlamıştır. Gerek mimari yapısı gerek de tarihi ile mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yerini korumakta.

Heybeliada Ruhban Okulu Transfer İletişim

Transfer hizmetimizden faydalanarak siz de İstanbul’a son derece kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken verdiğimiz +90544 642 8060 iletişim numarasından bizi aramaktır. Hemen güvenli bir şekilde aramaların yapılması ile transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde transfer hizmetinden faydalanmak mümkün. Ekip üyelerimiz detayları tarafınıza sunacaktır. Heybeliada Ruhban Okulu transfer hizmeti sayesinde, sorunsuz bir şekilde bu hizmetten faydalanmış olacaksınız.

                                                                                                                                   

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım