• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
İstanbul’da Gezilecek Tarihi Camilere Nasıl Gidilir?

İstanbul’a transfer hizmeti alarak, gezilecek tarihi camileri ve diğer noktaları dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Camileri gezmek, tarihi öğrenmek, İstanbul’u tanımak çok keyifli olacak. Bu kapsamda alacağınız hizmet ise konforlu bir şekilde İstanbul’a ulaşmanız içindir. Sizlere sunduğumuz transfer hizmetimizde, dilediğiniz zaman mola talep edebilir, dilediğiniz tarihte yolculuğun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul’a transfer hizmeti sayesinde yolculuğunuz boyunca hem konforlu hem de güvende olabilir. Öncesinde iletişime geçerek hizmet talep etmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul’daki Tarihi Camiler

Gezilecek olan camiler hakkında küçük bir araştırma yaptıktan sonra hemen gezinize başlayabilirsiniz. Gezinizde rotanızı belirledik sonra İstanbul’daki tarihi camiler gezisi hiç de zor olmayacak. Keyif alacağınız ve konforlu şekilde ulaşım sağlayacağınız bir gezi olacak.

  1. Süleymaniye Camii: Gezebileceğiniz camiler arasında yerini alıyor. İstanbul’un her yıl çok sayıda turist alan camileri arasında. Siz de bu camiye ulaşımı sağladıktan sonra hem mimari yapıyı inceleme hem de ibadet etme özgürlüğüne sahipsiniz.
  2. Sultanahmet Camii: İstanbul’da her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilen, Türkiye’nin dört bir yanından ibadet etmek üzere gelinen camiler arasında yer alıyor.
  3. Eyüp Sultan Camii: Dilerseniz rotanıza Eyüp Sultan Camii’ni de koyabilirsiniz. Hem çok gezilen hem de çok sayıda kişinin ibadet etmek için ziyaret ettiği noktalarda biridir.
  4. Ortaköy Camii: İstanbul’un meşhur Ortaköy camii’nde de gezmeniz, ibadet etmeniz önerilir. Camiye girdiğinizde diğer camiler gibi gösterişli olduğunu göreceksiniz. Mimari yapısını da inceleyebilirsiniz.
  5. Fatih Camii: İstanbul’un olmazsa olmazları arasında yer alan Fatih camii geziniz içinde önemli bir durak olacaktır.
  6. Eminönü Yeni Cami: Görmeniz gereken camiiler arasında yer almakta.
  7. Nuruosmaniye Camii: Tarihi bir camiidir. Mutlaka gidilmesi gereken camiiler arasındadır.
  8. Arap Camii: Son olarak önerilen camiler arasında Arap Camii var. Camiinin gezilmesi, ibadet edilmesi mümkün. Her yıl çok sayıda kişi tarafından ziyaret edildiği biliniyor.

İstanbul Transfer Hizmeti İletişim

Camileri gezmek ve İstanbul’u tanımak için İstanbul transfer hizmeti alabilirsiniz. +90544 642 8060 telefon numarasından hemen iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım