• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
İstanbul’dan Ankara Transfer

İstanbul’dan Ankara transfer ile Ankara’ya yolculuk son derece hızlı ve güvenli şekilde yapılır. İstanbul Ankara arası yolculuğunuzun deneyimli şoför ve VIP araç ile olmasını ister misiniz? Size sunduğumuz hizmet sayesinde, tamamen hızlı bir şeklide yolcuğunuzu yapabilirsiniz. Yolculuk boyunca sunulan hizmette aynı zamanda İstanbul’dan Ankara transfer ile içecek servisi, ücretsiz internet kullanımı gibi detaylar da olacaktır.

Konforlu ve güvenli bir yolculuk için transfer hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Ankara Arası Kaç Saat?

İstanbul’dan başlayacak olan yolculuğunuz için İstanbul Ankara arası kaç saat sorusu soruluyor. Bu sorunun yanıtına göre hareket ederek, ne kadar zaman içinde varacağınızı hesap edebilirsiniz. Yolculuğun Kuzey Marmara oto yolu üzerinden 443,7 kilometre olacağı bilinir. Ancak bunun dışında yolculukta verilecek olan molalar da süreyi etkiler. 5 saat 45 dakikalık bir yolcuğun sonunda Ankara’ya ulaşmanız mümkün. Diğer kriterleri de göz önünde bulundurarak ne kadar zaman içinde ulaşım sağlanacağını görebilirsiniz.

İstanbul Ankara Transfer Hizmeti

Transfer hizmetimiz İstanbul Ankara transfer kapsamında sizlere ulaşıyor. Bu durumda kullanılacak olan araçlar Mercedes oluyor. Ekibimiz tamamen konforlu bir hizmet sunmak adına gerekeni yapmaktadır. Hem güvenli hem de hızlı yolculuk, sizlere en iyi şekilde ulaşmaktadır. Yolculuğunuz sırasında, güvenli bir hizmet almanızı sağlamak adına öncesinde aracın dezenfekte işlemleri yapılır. Bu sayede sağlık anlamında da önlemler alınmış olur. Talep etmeniz halinde molaların verilmesi tamamen size göre belirlenir. İçecek servisi ve sınırsız internet hizmeti ile mümkün olduğunca avantajlı bir hizmet almanız da sağlanmış olur.

İstanbul Ankara Transfer Hizmeti İletişim

Transfer hizmetinden faydalanmak için iletişime geçerek hemen taleplerinizi sunun. Uygun tarih bildirmeniz durumunda transfer için araç ayarlanacaktır. +90544 642 8060 verilen telefon numarasından anında sunulacak olan hizmeti değerlendirin. Güvenli bir hizmet için sizlere sunduğumuz kriterler ile müşteri memnuniyetini de sağlamaya özen gösteriyoruz. İstanbul Ankara transfer ile siz de hemen Ankara’ya yolcuğunuzu en iyi şekilde yapın. En iyi fiyatlar ve avantajlı seçenekler sayesinde yolculuk son derece hızlı bir şekilde tamamlanmış olacak.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım