• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
İstanbul’dan Antalya Transfer

İstanbul’dan Antalya transfer ile siz de çok daha hızlı şekilde Antalya’ya ulaşın. Transfer hizmeti ile yolculuğunuzdan memnun kalacaksınız. Müşteri memnuniyeti garantili bir hizmet ile sizlere en iyi şekilde hizmet verilmekte. Güvenli ve hızlı bir yolculuk için en iyi şeklide hizmet veriyoruz. Size sunulacak olan seçenekleri değerlendirin ve VIP araçlar ile yolculuğunuzu yapın. İstanbul’dan Antalya transfer ile yolculuk konforlu şekilde tamamlanır.

İstanbul Antalya Arası Kaç Saat?

Yolculuk ne kadar sürer? İstanbul Antalya arası kaç saat sorusu da en sık sorulan sorular arasında. Evet, merak edilenler arasında bu yolculuğun ne kadar süreceği var. Öncelikle Antalya ve İstanbul arasının toplam 679,9 km olduğu bilinmelidir. D650 üzerinden yapılacak olan yolculuk 9 saat sürecektir. Farklı yolculuk alternatifleri – yol alternatifleri ile en kısa sürecek şekilde planlanır. Ancak bunun dışında yolcuk için diğer detaylar da ortak şekilde karara bağlanabilir. Memnun kalacağınız şekilde bir yolculuk planlanır.

İstanbul Antalya Transfer Hizmeti

Transfer hizmetinden faydalanarak bir yolculuk gerçekleştirmeniz halinde, memnun kalacaksınız. Size özel bir araç, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre hareket edecektir. Nasıl mı? İstanbul Antalya transfer hizmeti ile ilgili hemen bilgi alabilirsiniz. VIP araç hizmeti sayesinde, yolculuk hızlı ve güvenlidir. Bunun dışında yolculuk sırasında içecek servisi olacaktır. Ücretsiz internet kullanmak isteyenler için yol boyunca kullanabileceği internet vardır. Dilediğiniz zaman bağlanarak yol boyunca kullanabilirsiniz.

Transfer hizmetinden faydalananlar için yolculuğun güvenliğinden ödün verilmez. Araçların öncesinde dezenfekte edilmiş olmasına özen gösterilir. Bunu değerlendirmeniz halinde siz de hemen hizmetten faydalanarak avantajlı bir şekilde yolculuğunuzu yapacaksınız.

İstanbul Antalya Transfer Hizmeti İletişim

Transfer hizmetinden hemen faydalanın. Bunun için size sunduğumuz iletişim numarasından bizi arayabilirsiniz. +90544 642 8060 numarası ile sizlerle hemen iletişime geçiyoruz. Hem hızlı bir şekilde bağlantı kuruyor hem de sizler için transfer detaylarını belirliyoruz. Tarih ve kişi sayısı belirlenmesi halinde, güvenli bir şeklide transfer hizmetinin gerçekleşmesi de sağlanmış olacaktır. Değerlendirip siz de hemen iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Antalya transfer hizmeti hemen verilir.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım