• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
İstanbul'dan Boluya Transfer Gündüz Kayak Gece Termal

Viport Transfer İstanbul’dan Bolu’ya olan yolculuğunuzu konforlu hale getiriyor. Kış önlemlerinin alınması ile tamamen güvenli şekilde kayak merkezine ulaşabilirsiniz. Bolu en çok tercih edilen kayak merkezlerinden biridir. Aynı zamanda akşamları da kaplıcaya ulaşabiliyor olmak keyifli bir tatil olmasını destekler. Hem sıcağı hem de soğuğu bir arada yaşayacağınız bu tatilinizde güvenli yolculuk için Viport transfer hizmetini tercih edebilirsiniz.

İstanbul Bolu Arası Kaç Saat?

Bolu’nun meşhur kayak merkezi olan Kartepe mesafesi ne kadar? İstanbul Bolu arası kaç saat merak edilen sorular arasında. Araç yolculuğumuzda 263 km yol gidilecektir. Yaklaşık olarak 3 saat 9 dakika gibi bir yolculuk olacak.

İstanbul Bolu Arası Transfer Hizmeti Kalitemiz

İstanbul Bolu arası transfer sayesinde, kışın yapılan yolculuğun tedirginliğini yaşamadan yolculuğunuzu yapacaksınız. Son model Mercedes Vito VIP hizmetimiz ile konfor yolculuğunuza taşınıyor. Güvenli bir yolculuk için transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmet kalitemiz gereği, istediğinizde duruyor ve yolculuğu size göre programlıyoruz. Ayrıca yolculuk sırasında kullanabileceğiniz sınırsız internet hizmeti veriyoruz. İstanbul Bolu arası VIP araç yolculuğu sırasında içecek servisi de olacaktır. Konforlu ve güvenli yolculuk kriterleri bir arada sizlere ulaştırılmaktadır.

İstanbul Bolu Kayak Merkezi ve Kaplıca

Kayak merkezinde dilediğiniz gibi kayak yapabilirsiniz. Çok sayıda otel ile konaklama imkanı da tanınıyor. İstanbul Bolu transfer talep etmeniz halinde, sizi otelinize kadar ulaştırır. Ayrıca akşamları da kaplıca avantajını değerlendirip, kış tatilinizi en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Bolu Arası Transfer Talebi

Transfer hizmetimizden hemen faydalanarak, tatilinizin ulaşım sorununu çözün. Bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz resmi internet sitemiz üzerinden hemen yolculuğunuzu netleştirebilirsiniz. Kısa süre içinde onaylanan transfer hizmetimiz sayesinde, dilediğiniz tarihte kayak merkezine ulaşım sağlıyoruz.

İstanbul Bolu arası VIP hizmet yolculuğunuzun istediğiniz konumdan başlayarak, Kayak merkezinde son bulması demektir. Yolculuk sırasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket ettiğimizden siz de hemen hizmet alabilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında güvenli ve konforlu yolculuğu garanti ediyoruz.

Viport transfer hizmeti ile Bolu kayak merkezi ulaşımınız güvenle tamamlanır.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım