• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
İstanbul'dan Kartepeye Vip Transfer

Viport Transfer kış tatilinde güvenli yolculuğu sizlere ulaştırıyor. Kartepe transfer hizmeti ile güzel bir tatil başlangıcı yapın. İletişim kurmanız halinde, güvenli koşullarda kayak merkezine ulaşımınız sağlanacaktır. Taleplerinizi iletmenizin ardından belirlenen tarih ve zaman dilimi içinde yolculuk oluşturulacaktır.

İstanbul Kocaeli Kartepe Arası Kaç Saat?

Ulaşım sağlanacak olan Kartepe Kayak Merkezi Kocaeli’de bulunuyor. İstanbul Kocaeli arası kaç saat? Evet, kayak merkezine olan uzaklık da göz önünde bulundurulduğunda, İstanbul’dan sadece 1 saat 48 dakika içinde kayak merkezinde olmanız mümkün. Bunun için eğer Kuzey Marmara oto yolu kullanılırsa, 1 saat 56 dakika gibi bir süre tutacaktır. Anadolu Otoyolu ile ise mesafe 108,8 kilometre olduğundan 2 saatlik bir yolculuk olacak. Sizin konforlu bir yolculuk yapmanız için Viport transfer olarak gereken özeni gösteriyoruz.

İstanbul Kocaeli Kartepe Arası Transfer Hizmeti Kalitemiz

İstanbul Kartepe arası transfer Mercedes Vito VIP araçlarımız ile yapılır. Sizin öncesinde hizmet talep etmeniz, kaç kişi olduğunuzun ve tarihin bilgisinin verilmesi önemlidir. Yapacağınız rezervasyon ile transfer hizmeti netleştirilir.

Yolculuğunuz boyunca sınırsız olarak kullanabileceğiniz internetimiz var. Ayrıca İstanbul Kartepe arası VIP araç içinde içecek servisimiz de mevcuttur. Keyifli ve konforlu bir yolculuk yapmanız için tüm standartlar düşünülmüştür.

İstanbul Kartepe Arası Transfer Hizmetinde Korona Önlemi

Korona önlemleri ile yolculuk yapacağınız garanti edilerek yolcuk yapılmakta. İstanbul Kartepe transfer öncesinde mutlaka araçların ilaçlanması sağlanır. Ayrıca yolculuk sırasında da korona önlemlerine uygun şekilde hareket edilir. Bu sayede sağlığınız da transfer hizmetimiz ile koruma altında tutulur.

İstanbul Kartepe Arası Transfer Talebi

Transfer hizmetinden ne zaman faydalanmak istediğiniz önemlidir. Bunun için resmi internet sitemizden hemen işlem yapabilirsiniz. Kısa süre içinde rezervasyon oluşturup, istenen zaman diliminde VIP yolculuk ile kış tatilinize başlayabilirsiniz.

İstanbul Kartepe arası VIP hizmet sizlere konforlu yolculuğu getiriyor. Araçta kaç kişi olacağınız, ne zaman yola çıkacağınız sizin tarafınızdan belirleniyor. Hemen iletişime geçerek siz de Kartepe’ye ulaşmak için güvenli yolculuğu tercih edebilirsiniz.

Viport transfer hizmetinden hemen faydalanın.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım