• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
İstanbul’dan Sapanca'ya Vip Transfer

İstanbul’dan Sapanca transfer hizmetimiz, özel araçlar ile en konforlu şekilde tamamlanmaktadır. Sapanca’ya gitmek isteyen kişiler için VIP araçlar ile hizmet vermekteyiz. Güvenliğinizin her anlamda sağlandığı bir yolculuk olmasına dikkat ediyoruz. Transfer hizmetimizi mümkün olan en yüksek kalitede tutar yolculuğunuzu tamamlıyoruz. İstanbul’dan Sapanca transfer hizmeti için yapmanız gereken ekibimiz ile iletişime geçerek hizmetten faydalanmak istediğinizi belirmek. İşte detaylar…

İstanbul Sapanca Arası Kaç Saat?

Yolculuğa geçmeden önce merak ettikleriniz arasında İstanbul Sapanca arası kaç saat olabilir. VIP araçlarımız ile yolculuğun mümkün en yüksek hızda gerçekleşmesine özen gösteriyoruz. İstanbul Sapanca arası mesafe O-4 üzerinden 135,5 km’dir. Aşağı yukarı 1.30 2 saate yakın sürmektedir. Güvenli bir yolculuk olmasını sağlamak adına, tamamen müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutacak şekilde bir yolculuk planlanır.

İstanbul Sapanca Transfer Hizmeti

Hizmetimiz kapsamında VIP araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz ve müşteri memnuniyetimiz yer almaktadır. İstanbul Sapanca transferi hemen güvenli şekilde gerçekleşecektir. Sizden alınan bilgilere göre kaç kişi olunacağı, ne kadar zaman içinde yolculuğun yapılacağı gibi detaylar da verilecektir. Araçlarımızın düzenli olarak dezenfekte edilmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda dilediğiniz zaman aracın mola vermesini de talep edebilirsiniz. Yol boyunca ikramlarımız olacaktır. Sınırsız internet ile yolculuğunuzda ücretsiz internet de kullanabilirsiniz.

Transfer hizmetimizde önemli olan sizin taleplerinizi gerçekleştirmektir. Konumun belirlenmesinden sonra, araçta olacağınız kişi sayısını da bildirip yolculuğun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Size sunulacak olan en hızlı ve güvenli hizmet sayesinde Sapanca’ya ulaşacaksınız. Turistik açıdan son derece tercih edilen bir yer olduğundan, keyifle zaman geçirmeniz mümkün.

İstanbul Sapanca Transfer Hizmeti İletişim

Peki, nasıl taleplerinizi sunacaksınız? Bizimle iletişime geçerek, tarih hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Ardından direkt olarak transfer hizmetinin gerçekleşmesi için gereken yapılacaktır. Hem güvenli hem de hızlı bir hizmet olacağından, sorunsuz bir şeklide hizmetten faydalanmanız da sağlanacak. Güvenli ve hızlı bir hizmet için +90544 642 8060 iletişim bilgisi verilmiştir. Bu telefon numarası üzerinden ekip üyelerimiz ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. İstanbul Sapanca transfer hizmeti programlanarak yapılacaktır.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım