• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
İstanbul’dan Side'ye Vip Transfer

İstanbul’dan Side transfer ile yolculuğa hazır mısınız? Transfer sayesinde hızlı bir şekilde Antalya’ya ulaşma imkanınız var. Ayrıca deneyimli olan şoförler ile yapılan yolculuklar sayesinde güvende olacaksınız. Yolculuğunuz sırasında sizin taleplerinize göre hareket edilir. VIP hizmeti olduğundan, müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulur. Hem güvenli hem de hızlı bir şeklide yolculuğunuzun gerçekleşmesi sağlanır. İstanbul’dan Side transfer sayesinde ulaşımınızı en üst konforla yapmış olacaksınız. Hizmet detaylarımızı veriyoruz.

İstanbul Side Arası Kaç Saat?

Öncelikle merak edilen yolculuğun kaç saat sürecek olduğu oluyor. Bakıldığında Antalya Side arasında gerçekleşecek olan yolculuk için İstanbul – Manavgat arası mesafenin 756 km olduğu görülür. Bu durumda direkt olarak 9 saat 45 dakika gibi bir süre içinde varılması tahmin edilir. Yol boyunca şoförlerimiz tarafından dilediğiniz zaman mola verilmesi sağlanır. Ancak bunun dışında bir duraksama olmadan, mümkün olan en hızlı şeklide ulaşım sağlanır. İstanbul Side arası kaç saat sorusunun yanıtı, detaylı şekilde yolculuk sırasında da sizlere bildirilir.

İstanbul Side Transfer Hizmeti

Talep etmiş olduğunuz transfer hizmetinde mümkün olan en kısa süre içinde Side’ye ulaştırılmanız sağlanacaktır. Yolculuğunuz sırasında içecek servisimiz olacak. Bunun dışında konforunuzu sağlamak açısından yol boyunca kullanabileceğiniz internetiniz de olacak. Ücretsiz şekilde sunulan internet hizmeti ile yol boyunca interneti kullanabileceksiniz. Dilerseniz ayrıca taleplerinizin de gerçekleşmesi sağlanır.

Güvenli yolculuk için İstanbul Side transfer öncesinde araçlar dezenfekte ediliyor. Herhangi bir şekilde sorun yaşanmaması, kaç kişilik yolculuk olacağı, araç bilgileri gibi detaylar da sizlere sunuluyor. Tahmin ettiğinizden çok daha güvenli bir şekilde yolculuğun gerçekleşmesi sağlanır.

İstanbul Side Transfer Hizmeti İletişim

Transfer hizmetinden faydalanmak için +90544 642 8060 numarasından hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurulacak olan bağlantı sayesinde, detaylar alınır. Gün tarih üzerinden, yapılacak olan yolculuk için başlangıç ve bitiş noktasının da belirlenmesi sağlanır. Ardından direkt olarak yolculuk netleştirilmiş olur. Siz de bu hizmetten faydalanmak için sunulan seçenekleri değerlendirip anında hizmet alabilirsiniz. İstanbul’dan Side transfer için iletişime geçmeniz halinde ekibimiz gereken detayları sizlere sunacaktır.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım