• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
İstanbul’un En Güzel Tepeleri Gezi Transfer

İstanbul transfer hizmeti sayesinde, İstanbul’un en güzel tepelerini görme şansınız olacak. İstanbul’a gelmeniz Türkiye’nin her yerine sunduğumuz transfer ile olabilir. Bu durumda sağlıklı, güvenli ve hızlı bir yolculuk sizleri bekliyor. Hem hızlı hem de güvenli bir yolculuk olması için VIP araçlar ile deneyimli şoförler ile hizmet veriyoruz. Siz de hemen ulaşım için sunulan iletişim numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’a transfer hizmetinden faydalanarak güvenli ve avantajlı bir hizmet almış olacaksınız.

İstanbul’da Gitmeniz Gereken Tepeler

İstanbul hem tarihi dokusu ile hem de doğal güzellikleri ile harika bir yer. Bunun için mutlaka İstanbul’da gitmeniz gereken tepeler için bir rota belirleyerek gezmelisiniz. Hem sizin keyifli bir gezi olacak hem de müthiş manzaralar ile karşılaşacaksınız. İşte sizin için önerilerimiz…

  1. Pierre Loti Tepesi: Doğanın, yeşilin ve mavinin bir arada olduğu manzara ile karşılaşmak için mutlaka ilk durağınız Pierre Loti Tepesi olsun. Gezmekten keyif alacağınız, memnun kalacağınız bir gezi için önerilenler arasında.
  2. Çamlıca Tepesi: En çok gidilen ve doğası ile insanlara huzur veren tepelerden bir diğeri ise Çamlıca Tepesi oluyor. Mutlaka sizin de gitmeniz gereken yerler arasında. Doğası ile baş başa kalacağınız bir tepe.
  3. Otağtepe Parkı: Temiz hava almak ve güzel bir manzaraya karşı zaman geçirmek için önerilerimiz arasında yer alıyor. Siz de gününüzün belli bir bölümünü ayırabilirsiniz.
  4. Galata Kulesi: Manzara sevenler için bir diğer önerimiz ise Galata Kulesi oluyor. Galata Kulesi tamamen deniz manzarası ile sizlere büyülüyor.
  5. Safir Kule: Manzara görmek isteyen herkes için bir diğer öneri de Safir Kule oluyor. İstanbul’u dışarıdan izlemek görmek için akla gelen ilk yerler arasında.
  6. Miniatürk: Gezmeniz gereken yerlerden. Hem tarihi bilgi almak hem de yeşil bir alanda yer almak, huzur bulmak açısından önerilenler arasında.

İstanbul Transfer Hizmeti İletişim

Transfer hizmetinden hemen faydalanmanız için yapmanız gereken iletişime geçerek bilgi almak. Anında +90544 642 8060 telefon numarasından bağlantı kurabilirsiniz. Seçim tamamen sizin.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım