• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Kapalı Çarşı (Grand Bazaar) Transfer

İstanbul transfer sayesinde İstanbul’un mutlaka gidilmesi gereken yerlerini gezme imkanınız var. İstanbul’a ulaşımı hızlı ve kolay hale getiriyoruz. Bu sayede İstanbul’da gezmeye de çok fazla zamanınız kalacak. Transfer hizmetimiz sayesinde, Kapalı Çarşı’ya gelebilirsiniz. Tarihi yapının içinde olan esnaflar çok sayıda farklı seçenek ile size İstanbul’u yaşatacak. Kapalı Çarşı Beyazıt Nuruosmaniye ve Mercan semtlerinin ortasında bulunmaktadır. Kapalıçarşı’da yaklaşık olarak 4.000 dükkan bulunmaktadır. Bu dükkanlarda toplam çalışan sayısı yaklaşık olarak 25.000’dir. Gün içinde en yoğun olduğu zamanlarda yarım milyon insanın içinde olduğu tahmin edilmektedir. İstanbul transfer hizmeti ile İstanbul’a gelmiş olan kişilerin  

Kapalı Çarşı (Grand Bazaar) Transfer Hizmeti

Hizmet almak istemeniz halinde, Kapalı Çarşı transfer hizmetimiz için iletişime geçebilirsiniz. Ekip üyelerimiz bu alanda gereken özeni göstererek hizmet verecektir. Hem hızlı bir hizmet hem de sorunsuz şekilde transferin yapılması için son model Mercedes araçlar kullanılır. VIP hizmetimiz sayesinde tamamen konforlu bir yolculuk yaparsınız. Memnun kalacağınız şekilde bir hizmet almanızı sağlayacak olan seçenekleri kaçırmayın. Yol boyunca sınırsız internet, içecek servisi olacaktır. Dezenfekte edilmiş olan araçlarda, tamamen güvenliğinizin sağlandığı şekilde hizmet almanız sağlanır.

Kapalı Çarşı (Grand Bazaar) Gezilecek Yerler

Çarşının içinde baharatçılar, farklı eşyalar satan dükkan var. Tamamen gezerek eğlenebileceğiniz, farklı eşyalara ulaşabileceğiniz şekilde oluşturulmuştur. Kapalı Çarşı geziniz sayesinde İstanbul’un farklı bir dokusu ile tanışmış olacaksınız. Keyifli zaman geçirmenin yanı sıra İstanbul’a dair pek çok şey öğreneceksiniz. Çarşı kültürünü görmek ve yakından incelemek için siz de Kapalı Çarşı ziyareti yapabilirsiniz.

Kapalı Çarşı (Grand Bazaar) Transfer İletişim

Transfer hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için anında sunulan +90544 642 8060 iletişim numarasından hemen bilgi alabilirsiniz. Hemen güvenli bir şekilde uygun olunan tarih için rezervasyon yapılır. Ardından istediğiniz konumdan transfer hizmetinden faydalanmanız sağlanır. Göz önünde bulundurun ve siz de hemen bu alanda avantajlı bir hizmet aşın. Kapalı Çarşı transfer hizmeti için detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Anında iletişime geçerek güvenli ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım