• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Miniatürk Transfer

İstanbul transfer ile Miniatürk Türkiye Park’ı gezmeniz de mümkün. Transfer hizmetimiz İstanbul’a gelişinizi son derece hızlı ve kolay hale getiriyor. Hemen ardından ulaşım sağlandıktan sonra gezmek istediğiniz pek çok yeri gezme imkanı bulacaksınız. Tarihi yerleri gezmenin yanında müzeleri gezerek de tarihi dokuyu son derece iyi anlama şansı bulabilirsiniz. Bunun dışında sunulacak olan doğal güzellikleri de gezerek keyifli zaman geçirmenin mümkün olduğunu görebilirsiniz. İstanbul transfer hizmetimiz sayesinde VIP araçlar sayesinde yüksek konforda bir yolculuk yapacaksınız. Hemen iletişime geçerek siz de bu alanda hizmet alabilirsiniz. Taleplerinizin hemen gerçekleşmesi sağlanır.

Miniatürk Transfer

Transfer hizmetimiz, araçlarımızın dezenfekte edilmesi ile başlıyor. Sağlıklı bir yolculuk olmasını sağlamak açısından gereken özeni gösteriyoruz. Yolculuk öncesinde yapılan çalışmalar ile siz de tamamen memnun kalacağınız bir hizmet almış olacaksınız. Transfer kapsamında sunulacak olan seçenekleri değerlendirin ve hemen bu alanda hizmet alın. Miniatürk transfer hizmeti sayesinde, sunulacak olan seçenekler üzerinden dilediğiniz gibi hizmetten faydalanmanız mümkün olacak. Güvenli ve sorunsuz bir hizmet için gerekeni en iyi şekilde yapıyoruz. Yol boyunca dilediğinizde mola verilir. Talep etmeniz halinde şoför gerekeni yapacaktır. Kısa süre içinde İstanbul’a ulaşmanız da öncelikli olacaktır.

Miniatürk’ne Nasıl Gidilir?

2 Mayıs 2003 tarihinde ziyarete açılmış olan Miniatürk çok sayıda ziyaretçisi olan bir müze. Siz de 60.000 metrekare ile dünyanın en büyük müzesi olan bu müzeyi ziyaret edebilirsiniz. Park son derece görkemlidir. Haliç Kıyısında konumlandırılmıştır. Gitmek için toplu taşıma ya da özel araçlar kullanılıyor. Ulaşımın daha kolay ve hızlı olmasını istemeniz durumunda ise transfer hizmeti ile en konforlu şekilde ulaşımı sağlayabilirsiniz. Mutlaka görmeniz gereken yerler arasında olan müzelerden biri.

İstanbul Transfer Hizmeti İletişim

Talep edeceğiniz ulaşım için +90544 642 8060   telefon numarasını kullanın. Hemen ulaşımı sağlamanız için gereken yapılacaktır. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde transfer hizmetinden faydalanmak mümkün. Dilediğiniz zaman hemen uygun tarihte transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstanbul transfer hizmeti kapsamında, hemen iletişime geçerek avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. Seçim sizin.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım