• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
ÖZEL TRANSFER

Özel Transfer nedir? VIP transfer araç kiralamanın avantajları nelerdir? Yeni nesil taşımacılığın gözde seçeneklerinden olan kişiye özel araç kiralamanın size kazandıracaklarını paylaşmak istiyoruz.

Özel transfer, sizleri dilediğiniz adresten alan ve farklı rota alternatifleri sunarak, dilediğiniz yere kolayca ulaşmanızı sağlayan hizmetlerimizden biridir. VIP transfer kiralık araba ve minibüsler, teknolojik olanaklara sahip olup, en sevilen özel araç modelleri arasından seçilmektedir.

Private transfer olarak da bilinen bu ulaşım modeli, son yıllarda dünyada yoğun bir ilgi görmektedir. Firmamız, 15 yıldan fazla bir süredir Şoförlü VIP araç kiralama sektöründe yer almaktadır.

Personelimiz ve yolculuğunuzda size eşlik edecek olan şoförlerimiz, firmamız tarafından eğitim almış, lisanslı kişilerden oluşmaktadır. Sizler de, VIPORT TRANSFER ayrıcalığından faydalanarak, konforlu seyahatin keyfini yaşayabilirsiniz.

Firmamızdan konum ve zaman sınırlaması olmadan araç talep edebilirsiniz. Ulaşım detaylarınızı bize bildirebilir ve istediğiniz adrese tam zamanında ulaşabilirsiniz. Özel şoförlü transfer hizmeti farklı ihtiyaçlardan dolayı tercih edilebilir.

Müşterilerimizin en fazla VIP araç ihtiyacı duyduğu durumlar arasında, özel etkinlik ve toplantılara ulaşım, düğün arabası ya da konvoyu, günübirlik şehir gezileri, iş seyahatleri, otel ya da havalimanı karşılama, misafir ağırlama ve tatil yolculukları bulunmaktadır.

Konforlu araçlarımız yolculuk yapacak kişi sayısına göre belirlenir. Bir kişiden 12 kişiye kadar yolcu kapasitesi olan araçlarımız, uygun ödeme koşulları ile sizleri beklemektedir.

Pandemi Dönemi İçin Özel Önlemler

VIPORT TRANFER firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan hijyen belgelerine sahiptir. Araç içi özel bölümlerde, ilk defa sizin açacağınız ambalajlarda maske ve dezenfektan ürünleri yer almaktadır. Araçlarımız günlük ve yolculuk öncesi büyük bir titizlikle dezenfekte edilmektedir.

Ulaşım Rotasını Belirleme Özgürlüğü

Kısa veya uzun yolculuklar fark etmeksizin, gideceğiniz adrese gidiş rotasını kendiniz belirleyebilirsiniz. Dilerseniz sizlere sunacağımız alternatif rotalardan birini tercih edebilirsiniz.

Yabancı Dillere Hakim VIP Araç Personeli

Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip şoförlerimiz yabancı dillere hakimdir.

Yolculuğu Keyifli Hale Getiren Olanaklar

Özel transfer araçları, Mercedes Vito başta olmak üzere seçkin modeller arasından seçilmektedir. Araçlarımız güvenliğiniz için elektronik ortamda merkezimiz tarafından takip edilmektedir. Her bir aracımızda mini buzdolabı, konforlu yolcu bölmeleri, TV, hızlı internet bağlantısı ve çeşitli yayın platformları gibi teknik imkanlar bulunur.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım