• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
PRIVATE TRANSFER

Private Transfer nedir? Özel araç kiralamak isteyenlere sağladığı avantajlar nelerdir? Yolculuğu çok daha keyifli bir hale getiren şoförlü araçlarımızda, sizleri hangi imkanlar beklemektedir. Şoförlü özel transfer hizmetleri hakkında en çok merak edilen konuları sizler için aydınlattık.

Pirvate transfer, güncel ve lüks araçlarla yapılan bir taşımacılık hizmetidir. Transfer araçları kişiye özeldir. Otobüs, uçak bileti aramadan, şehir içi yoğun toplu taşımalarda vakit kaybetmeden, dilediğiniz yere size özel şoförlü araç kiralama hizmetimiz sayesinde ulaşabilirsiniz.

VIP Taksi olarak da bilinen taşımacılık uygulamamamızda hangi tür aracı seçeceğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Geniş araç filomuz içerisinde VIP Mercedes Vito gibi, geniş olanaklara sahip pek çok araç yer almaktadır. Otomobil ve lüks minibüs yolcu kapasiteleri 2 – 12 kişi arasında değişmektedir.

Toplantılar, etkinlikler, iş yemekleri, turistik geziler, şehirler arası ulaşım, havalimanı veya otel ulaşım gibi birçok ihtiyacınız için Private Transfer araçlarımızdan birini kiralayabilirsiniz. Telefon, tablet veya bilgisayarınızdan birkaç tuşa basarak hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi doğru olarak girmeniz yeterlidir.

Private transfer araçları sizleri dilediğiniz saatte, dilediğiniz yerden alacak, mesafe fark etmeksizin istediğiniz yere tam zamanında ulaştıracaktır. İsterseniz uçuş dönüşlerinizde araçlarımızın sizi karşılamaları için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Konuklarınızı, güler yüzlü ve güvenilir hizmet prensibi ile hareket eden VIPORT TRANSFER ayrıcalığı ile karşılayabilirsiniz.

VIPORT TRANSFER özel araç kiralama sektöründe 15 yıldan fazla süredir hizmet sunmaktadır. Personelimiz VIP taşımacılığı konusunda eğitimli ve deneyim sahibidir. Ülkemizin en geniş kiralık VIP araç filolarından biri firmamıza aittir. Lüksü ve uygun fiyatı bir araya getiren hizmetlerimizin ayrıcalıklarından sizler de yaralanabilir, düşük maliyetle konforlu seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.

Ulaşım hizmetimizde sizlere lisanslı ve yabancı dillere hakim şoförlerimiz eşlik etmektedir. Araçlarımızda televizyondan WiFi bağlantısına, ısıtma/soğutma sistemlerinden internet televizyon platformlarına kadar, pek çok teknik imkan yer alır.

Private Transfer hizmetimizde sağlığınız bizler için önemlidir. Sağlık Bakanlığı onaylı hijyen belgelerimiz mevcuttur. VIP otomobil ve minibüslerimiz düzenli bakım ve hijyen işlemlerinden geçirilir. Pandemi seyahat kurallarına birebir riayet edilir.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım