• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
SABİHA GÖKÇEN TRANSFER

Sabiha Gökçen Transfer araç kiralama hizmetimizle, ülkemizin en fazla ziyaretçi alan havalimanlarından birine kolayca seyahat edebilirsiniz. Sektörünün öncülerinden olan VIPORT Transfer farkıyla, kendinizin seçtiği saatte yola çıkabilir, popüler ulaşım rotaları üzerinden Sabiha Gökçen’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı transfer hizmetimiz, sizleri şehir trafiğinde araç aramaktan, farklı araçlara binerek seyahat etmekten kurtarır ve kaliteli seyahatin ayrıcalığını yaşatır.

Sabiha Gökçen Transfer araç ihtiyaçlarınız, 15 yıllık bilgi ve deneyime sahip VIPORT TRANSFER firmamız tarafından karşılanmaktadır. Tüm personelimiz alanında eğitimli ve deneyim sahibidir. Yolculuklarınız, güler yüzlü hizmet anlayışınıza sahip, lisanslı şoförlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Lüks seyahat hizmetimiz, uygun fiyatlı transfer araç kiralama politikamıza uygun olarak verilmektedir.

Seyahatin yoğun olduğu tatil sezonlarında bile en uygun şoförlü araç kiralama seçeneklerini VIPORT TRANSFER firmamızda bulabilirsiniz. Yerinizi ayırtmak için sayfamız üzerinde bulunan menümüzü kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları bizimle paylaşabilirsiniz. Firmamız güvenli, sağlık kurallarına uygun ve hızlı yolculuk anlayışı ile hareket etmektedir.

Korona Seyahat Kurallarına Uygun Transfer Hizmeti

Sabiha Gökçen ulaşım ve diğer seyahat noktalarına yolculuk için firmamız gereken tüm önlemleri almaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış hijyen belgemiz bulunmaktadır. Şoförlerimiz, maske ve mesafe konusunda eğitimlidir. Lüks araçlarımız günlük ve haftalık temizlik işleminden geçmektedir. Yolculuk boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz dezenfektan ve maskeler, sizin açacağınız ambalajları ile sizleri beklemektedir.

Sabiha Gökçen Transfer İçin Rotanızı Kendiniz Belirleyin

Havalimanı gidiş ve dönüşlerinizde veya misafir karşılamalarınızda dilediğiniz yolculuk rotasını kendiniz belirleyebilirsiniz. Şoförlerimiz sizlere, canlı yol durumu bilgilerine dayanarak alternatif ulaşım yolları önermektedir. Aktarmasız ve hızlı ulaşım için firmamızın ayrıcalıklarından sizler de yararlanabilirsiniz.

En Kaliteli Transfer Araçları İle Yolculuğunuza Renk Katın

Sabiha Gökçen Transfer ihtiyaçlarınız için en lüks ve keyifli araçlarımız sizleri bekliyor. Mercedes Transfer Vito başta olmak üzere, kişi sayısına göre seçeceğiniz araçlarla yolculuğu keyifli hale getirebilirsiniz. Tüm şoförlerimiz güler yüzlü hizmet verir ve yabancı dil bilgisine sahiptir. Bu nedenle yurtdışından da konuklarınızı firmamız güvencesiyle karşılayabilirsiniz. Araçlarımızda mini buzdolabından, internet bağlantısına kadar birçok imkan bir arada yer almakadır.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım