• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

Şehirler Arası Transfer benzersiz bir yolculuk deneyimi yaşamanız için lüks ve yüksek teknolojiye sahip araçlarımız tarafından gerçekleştirilir. Ülkemizin en gözde tatil beldelerine ve şehirlerine yolculuk için şoförlü VIP araç kiralama ayrıcalığından, sizler de yararlanabilirsiniz. Farklı ihtiyaç ve yolcu sayısına uygun araçlarımızda birini hemen seçebilir, iletişim bilgilerinizi girerek, anında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şehirler arası transfer lüks araç ihtiyaçlarınız, sektöründe 15 yıllık deneyime sahip VIPORT TRANSFER firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sizlere 7/24 hizmet veren firmamızda zaman ve konum sınırlandırması yoktur. Ülkemizin her yerine, her noktadan ve dilediğiniz saatte yolculuğa çıkabilirsiniz. Yeni nesil lüks araçlarımız sizi istediğiniz adresten alır ve seçtiğiniz rota üzerinden, diğer noktaya güvenle taşır.

Uygun fiyatlı araç kiralama, özellikle tatil dönemlerinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Uçak veya otobüs biletleri aramak, gidilecek bölgede taksi beklemek, trafiğe takılmak ya da servislerde rahatsız bir şekilde yolculuk etmek, tatil keyfini kaçıran durumlardır.

Ulaşıma harcayacağınız para da bütçenize ciddi yük haline gelebilir. Şehirler arası VIP araç kiralama sanıldığı kadar pahalı bir hizmet değildir. Tatil sezonlarda artan ulaşım ücretlerine karşı firmamız, her dönemde müşterilerine uygun fiyat sunma politikası ile hareket etmektedir.

Şehirler arası VIP Taksi veya şoförlü lüks minibüs kiralamak için telefonunuz veya bilgisayarınız üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sağlık ve Pandemi Kurallarına Uygun Seyahat

Yolculuk boyunca sizlere eşlik edecek şoförlerimiz sağlık kuralları konusunda oldukça titizdir. Tüm personelimiz düzenli olarak sağlık testlerinden geçmektedir. Yolculuk yapacağınız konforlu araçlarımız, günlük, haftalık ve aylık rutin dezenfekte işlemlerinden geçmektedir. Covid 19 şehirler arası seyahat kuralları ve belgeleri ile ilgili bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

VIPORT TRANSFER firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen resmi hijyen belgelerine sahiptir. Araçlarımızda ihtiyaç duyabileceğiniz maske ve dezenfektanlar, kapalı ambalajlarında sizleri beklemektedir.

Dilediğiniz Rotayı Kendiniz Seçin

Şehirler arası VIP transfer araçlarıyla gideceğiniz noktaya, hangi güzergah üzerinden gidileceğine kendiniz karar verebilirsiniz. Elektronik ortam üzerinden merkezimizden takip edilen araçlarımıza, anlık yol ve trafik bilgileri aktarılmaktadır. Dilerseniz, yol durumuna göre sizlere sunacağımız alternatif rotaları değerlendirebilirsiniz.

Şehirler arası transfer araç hizmetimiz boyunca sizlere, yabancı dillere hakim ve lisanslı şoförlerimiz eşlik edecektir.  Araçlarımızda televizyondan internet bağlantısına kadar birçok teknolojik özellik bir aradadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım