• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Tarihi Nuruosmaniye Camii Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul transfer hizmetimiz, VIP araçlar ile İstanbul’a gelmenizi sağlamakta. Dilediğiniz konumdan İstanbul için transfer hizmeti alabilirsiniz. Taleplerinizi sunmanızın hemen ardından uygun tarih ve zaman diliminde transfer hizmetimiz sunuluyor. Ekibimiz deneyimli şoförlerimizden oluşuyor. Sizin için hizmet verilecek olan araçların VIP olmasını sağlıyoruz. Bu sayede hem güvenli hem de konforlu bir hizmet sunuyoruz. Tamamen memnun kalacağınız bu hizmeti değerlendirip siz de avantajlı bir hizmet alabilirsiniz. İstanbul transfer hizmetini değerlendirmeniz durumunda sorunsuz bir şekilde yolculuk yapacaksınız.

Nuruosmaniye Camii Transfer

Nuruosmaniiye camii transfer ve diğer transfer hizmetlerimiz için araçlarımız donanımlıdır. VIP araçlarımız ile yapılacak olan yolcuklar için gereken özeni gösteriyoruz. Hem güvenli hem de hızlı bir yolculuğun gerçekleşmesi için gerekeni yapıyoruz. Transfer hizmetimizde sunulacak olan pek çok avantaj var. İstediğiniz kişi sayısında olan yolculukta, aynı zamanda dilediğiniz zaman mola verilecek. Tamamen sizin taleplerinize göre hareket edilecek. Dilerseniz aynı zamanda sınırsız internetten de faydalanabilirsiniz. Güvenli bir yolculuk olması sağlanacaktır. Yol önce araçlarda dezenfekte çalışmaları da gerçekleşecektir. Tüm bunlar sayesinde yolculuğunuzun hem güvenli hem de konforlu olması sağlanmış olacaktır.

Nuruosmaniye Camii Tarihi

İstanbul’da inşa edilen ilk barok özellikli camidir. 1748 ile 1755 yıllarında inşa edilmiştir. Batılılaşma eğiliminde bir camii olduğu görülür. Osmanlı mimarisinde bir dönüm noktası olarak görülmektedir. Caminin yer aldığı alanda daha önce Osmanlı şeyhülislamlarından Hoca Sadettin Efendi’nin eşit Fatma Hatun Mescidi yıkılmaya yüz tutunca, I. Mahmut emri ile inşa edilmiştir. Camii günümüzde de ziyarete açıktır. Aynı zamanda ibadet de edilmektedir. Nuruosmaniye camii çok sayıda turistin ziyaret ettiği camiler arasında yer almakta.

İstanbul Transfer Hizmeti İletişim

Transfer hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimize bize +90544 642 8060 telefon numarası üzerinden hemen ulaşabilir. Bunun dışında dilerseniz direkt olarak hizmetten faydalanmak için ekibimizden bilgi alın. Tarihin netleşmesinden sonra hemen gereken yapılacaktır. Sunulacak olan seçenekleri değerlendirmeniz durumunda memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz. İstanbul transfer hizmeti ile İstanbul’a ulaşımın son derece hızlı ve kolay olduğunu da söyleyebiliriz. Seçim sizin.

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım