• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Yedikule Zindanları Transfer

İstanbul transfer ile İstanbul’a gelmek ve tarihi yerleri gezmek ister misiniz? Transfer hizmetimiz size güvenli ve sağlıklı yolculuğu garanti etmektedir. Aynı zamanda yolculuğunuzun son derece konforlu olması da sağlanır. Bunun için öncesinde bilgi vermeniz ve tarihin netleşmesi yeterli olur. Ardından direkt olarak İstanbul transfer hizmetimiz sayesinde İstanbul’a erişimi sağlayacaksınız. Sonrasında direkt olarak güvenli bir şekilde yolculuk tamamlanacak. İstanbul’da gezebileceğiniz çok sayıda yer olacağından zaman kaybetmeden transfer ile en hızlı ve güvenli şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yedikule Zindanları Transfer Hizmeti

Transfer hizmetimiz Yedikule Zindanları transfer olarak da ulaşmakta. Bakıldığında gözlem kulesi görünümünde olan bu tarihi dokuyu mutlaka görmelisiniz. Türkiye’nin en eski açık hava müzesi olarak bilinmektedir. Bu durumda mutlaka gidilip görülmesi gereken yerler arasında olacaktır. Transfer hizmetimiz sayesinde yol boyunca sınırsız kullanabileceğiniz internet, aynı zamanda sizin için sunulan konforlu hizmet olacak. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak açısından direkt olarak hizmeti değerlendirin.

  • Yolculuk öncesi aracın dezenfekte edilmesi
  • Araçta içecek servisi olması
  • Sınırsız internet kullanımı gibi avantajları değerlendirin.

Yedikule Zindanları Tarihi

Yedikule Zindanları tarihi son derece etkileyicidir. Bakıldığında tüm dünya tarihine çağ atlatan İstanbul’un fethi ile şehri ele geçiren Fatih’in yapıya eklemeler yaptığı görülür.3 kule eklemesi ile birlikte 7 kule olması sağlanır. Ayrıca kuleye surların eklemesi de yapılmıştır. Burada garnizon oluşturularak Bizans ve Osmanlı uygarlıklarının bütünleşmesi sağlanmıştır. Padişah yapıtın temizliği ve onarımı için bölgeye malzeme desteği de sağlamıştır. O dönemde yoğun olarak kullanımı da desteklenmiştir.

Yedikule Zindanları Transfer İletişim

Sunulan hizmette aynı zamanda Yedikule Zindanları transfer hizmeti sayesinde hemen siz de hizmetten faydalanma imkanı bulacaksınız. Sunulan seçenekleri değerlendirip, iyi bir yolculuk yaparak tarihi yerleri gezme imkanı bulacaksınız. Transfer hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken +90544 642 8060 telefon numarası üzerinden hemen hizmetten faydalanmak olacak. Hem güvenli hem de hızlı bir hizmet sizlere ulaştırılacak.

İstanbul transfer hizmeti profesyonel olarak sunulmakta. Ekibimizin deneyimi ve VIP araçlarımız ile siz de memnun kalacağınız bir hizmetten hemen faydalanabilirsiniz. Seçim sizin.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım