• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Yerebatan Sarnıcı Transfer

İstanbul transfer hizmeti ile gidebileceğiniz yerler arasında Yerebatan Sarnıcı var. Sarnıç, tarihi 565’lere dayandığından son derece eski bir yapıdır. Bu sebeple de çok sayıda turistin her yıl ziyaret ettiği yapıya dönüşmüştür. Suyun içinde yükselen sütunlar şeklinde bir yapı olduğundan gizemlidir. İçinde yüksek oranda bir ses ekosu da oluşmuştur. Yerin altında olan bu yapı hep büyüleyici hem de tarihidir. İstanbul transfer hizmeti sayesinde siz de bu yapıya ulaşımı çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yerebatan Sarnıcı Transfer Hizmeti

Sarnıca ulaşmak, İstanbul’a gelmek ve gezmek için VIP hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Daha konforlu yolculuk yapmanızı sağlamak açısından geliştirmiş olduğumuz hizmetimizden memnun kalacaksınız. Size sunmuş olduğumuz avantajlı hizmet, Yerebatan Sarnıcı transfer sayesinde kolay olacak. Ulaşım açısından sorun yaşamak isteyemeyen ve konforlu şeklide gitmek isteyen kişiler için hizmetimizi öneriyoruz. VIP araçlar, sınırsız internet ve dilediğiniz zaman mola verme imkanı ile siz de hizmetten faydalanın. Hem güvenli hem de avantajlı bir şekilde sizlere hizmet sunuyoruz.

Yerebatan Sarnıcı Tarihi

Sarnıcın tarihi nedir? Yerebatan Sarnıcı Bizanan İmparatoru olan I. Justinianus tarafından yaptırılmıştır. Sarnıç uzunluğu 140 metre genişliği ise 70 metre olan dikdörtgen biçiminde olan bir alanı kaplamaktadır. Dev bir yapıya sahiptir. Toplam 9.800 metrekare olan alanda, yaklaşık olan 100.000 ton su bulunmaktadır. Birbirine 4,80 metre aralıklar ile dikilen sütunlardır. 9 metre yüksekliğinde olan toplam 336 tane sütün bulunmaktadır. Tarihi açıdan hem etkileyici hem de eski bir yapı olduğundan çok sayıda kişi ziyaret etmektedir.

Yerebatan Sarnıcı Transfer İletişim

Siz de İstanbul’un tarihi yerlerini gezmek için transfer hizmetinden faydalanarak avantajlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Transfer hizmetimiz kapsamında olan VIP araçlar ve çok daha fazlası memnun edecektir. Hizmetimizden faydalanmak ve detayları öğrenmek için yapmanız gereken +90544 642 8060 numarası üzerinden iletişime geçmek. Ekip üyelerimiz tarafından sunulan bilgiler sayesinde transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yerebatan Sarnıcı transfer için iletişim bilgileri verilmiştir. Siz de hemen iletişime geçerek anında transfer için ekibimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım