• +90 544 642 80 60
  • info@viporttransfer.com
Yoros Kalesi Transfer

İstanbul transfer hizmeti sayesinde gezebileceğiniz yerler arasında Yoros Kalesi var. Kale, Anadolukavağı sırtlarında Doğu Roma döneminden kalma bir kaledir. İstanbul’a gelen her kişi, İstanbul’un tarihi dokusunu görmek ve incelemek de hizmet. Transfer hizmetimiz sayesinde büyük ölçüde buna da zaman kalacaktır. Hem güvenli hem de hızlı bir yolculuk ile hemen hemen her noktada gezme fırsatınız da olacak. İstanbul transfer hizmetimiz ile İstanbul’a ulaşım sandığınızdan çok daha kolay olacak.

Yoros Kalesi Transfer Hizmeti

Hizmetimiz dezenfekte edilen araçlar ile gerçekleşmektedir. Sağlığınız için gerekli ön çalışmalar tamamen yapılarak yola çıkılır. Yoros Kalesi transfer hizmeti ile tamamen memnun kalacağınız bir hizmet almış olursunuz. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde yolculuğunuz tamamlanır. Sunulacak olan seçenekleri değerlendirin ve hizmetten faydalanın.

Yol boyunca içecek servisi ve sınırsız internetiniz olacak.

Konforlu bir yolculuk sunmak açısından gereken yapılıyor. Güvenliği sağlamak açısından, tamamen memnun kalacağınız şeklide bir hizmet sunuyoruz. Araçta talepleriniz yerine getiriliyor. Dilediğiniz zaman mola verilmesini isteyebilirsiniz. VIP araçlar ile gerçekleşecek olan bu yolculukta son derece avantajlı olacaksınız.

Yoros Kalesi Tarihi

Yoros Kalesi geziniz için İstanbul’un en güzel yerlerinden birinde olacağınızı söyleyebiliriz. Doğu Roma döneminden kalma kale olan yapı, denize karşı son derece gösterişli bir şekilde inşa edilmiştir. İç kesimlerinde kulelerin bazılarının hale iyi durumda olduğu bilinmektedir. duvarlarda ise Yunanca olarak yazılmış olan yazıtlar göze çarpmaktadır. Kutsal Yer anlamına gelen Hieron’dan geldiği görüşü oldukça yaygın olmakla birlikte, Antik Çağ’ın tanrılarından Zeus sıfatı olan uygun rüzgarlar anlamına geldiği de ifade edilmektedir.

Yoros Kalesi Transfer İletişim

Mutlaka girmeniz gereken yerler arasında olan Kale’ye ulaşımı İstanbul’a geldikten sonra sağlayacaksınız. İstanbul’a ulaşım ise transfer hizmetimiz ile son derece hızlı ve kolay olacak. Transfer +90544 642 8060 telefon numaramız verilmiştir. Ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra hemen gereken yapılacaktır. Hem güvenli hem de hızlı bir yolculuk sizlere en iyi şekilde ulaştırılmaktadır. Yoros Kalesi transfer hizmetinden faydalanmak üzere siz de hemen iletişime geçebilirsiniz. Seçim sizin.

 

Diğer Bloglar
yemek tarifleri | web tasarım